Hakkımızda

1998 Yılında Kurulmuş Olan KPS Otomotiv. 1998-2010 yılları arasında sadece imalat ile yoğunlaşıp, sektörde tecrübe aşamasını,başarı ile geçmiştir. 2010 yılından itibaren,yurt içi ve yurt dışı birebir satış çalışmalarını başlatarak, günümüzde plastik ve kauçuk sektörüne kalite ve tecrübe damgasını vurmuştur. Müşterilerimizi Müşteri olarak değil, Kendimizden bir bütün olarak görmeyi prensip haline getirerek, kaliteli ürünü uygun fiyat potansiyeli, ile sizlere sunmayı görev haline getirmiş, bulunmaktayız. Firma olarak ülkemiz ekonomisine, bir nebze dahi, olsa katkıda bulunmak için her geçen gün,yeni ürün ve yeni istihdam alanları kurabilmeyi hedef olarak görmekteyiz.

Kps Otomotiv olarak; kasa darbe takozu, delikli kapak takozu, branda gergi lastiği, zincir gergi lastiği, kar zinciri gerdirme lastiği, gergi lastiği hareketleri, serme zincir gergi lastiği, patinaj zinciri gergi lastiği, bagaj gergi lastiği, aşırı yük takozu, kabin takozu, süspansiyon takoz çeşitleri, plastik paten blok döner, plastik paten blok sabit, slikon paten ağzı, plastik paten ağzı, keçeli yağdanlık, kablo fleksi ve yağ toplama kabı gibi parçaların imalatını yapmaktayız.

Ayrıca baston kauçukları, sal kasa yedek parça, sal kasa yedek parça fiyatları, sal kasa yedek parça imalatı, sal kasa yedek parça çeşitleri, sal kasa yedek parça fiyat listesi, lowbet yedek parça, lowbet yedek parça imalatı, lowbet yedek parça fiyatları, lowbet yedek parça fiyat listesi, lowbet yedek parça çeşitleri, dorse yedek parça, dorse yedek parça fiyatları, dorse yedek parça fiyat listesi, dorse yedek parça çeşitleri ve dorse yedek parça imalatı gibi hizmetlerde sunmaktayız.

Biz swap body yedek parça, swap body yedek parça imalatı, swap body yedek parça çeşitleri, swap body yedek parça fiyatları, swap body yedek parça fiyat listesi, flatbed yedek parça, flatbed yedek parça fiyatları, flatbed yedek parça fiyat listesi, flatbed yedek parça çeşitleri, flatbed yedek parça imalatı, silobas yedek parça, silobas yedek parça fiyatları ve silobas yedek parça çeşitlerinde imalatını yapmaktayız.

Kps Otomotiv olarak diğer sunduğumuz hizmetler silobas yedek parça fiyat listesi, silobas yedek parça imalatı, milenyum silobas yedek parça, milenyum silobas yedek parça fiyatları, milenyum silobas yedek parça çeşitleri, milenyum silobas yedek parça fiyat listesi, milenyum silobas yedek parça imalatı, damper yedek parça, damper yedek parça fiyatları, damper yedek parça fiyat listesi, damper yedek parça çeşitleri ve damper yedek parça imalatıdır.